يکشنبه ٠٦ اسفند ١٣٩٦


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   انتخاب عضو هیات علمی دانشگاه سمنان به عنوان دبیر برگزیده از سوی انتشارات wiley در سال 2017

 
    

انتشارات وایلی با اعطای گواهی، پروفسور نیما امجدی عضو هیات علمی دانشگاه سمنان را به عنوان دبیر برگزیده این انتشارات در سال 2017 انتخاب کرد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ، عنوان دبیر برگزیده برای عملکرد برجسته پروفسور نیما امجدی در سال 2017 در بخش داوری و جمع بندی مقالات بین ژورنالهای معتبر اعطا شده است .
انتشارات جان وایلی که شعبه مرکزی آن هم اکنون در ایالت نیوجرسی آمریکاست، از ناشران بین‌المللی بزرگ و معتبر به شمار می‌رود که در بسیاری از شهرهای مهم جهان هم دفتر نمایندگی دارد و منحصراً در حوزه تولید و فروش جهانی کتاب‌های دانشگاهی فعالیت دارد.
 پروفسور نیما امجدی از اساتید دانشكده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه سمنان است که در سن‌ ‌26‌ سالگي‌ صاحب‌ مدرک‌ دکترا شد .
بر اساس داده های منتشر شده از پایگاه طلایه داران علم تامسون رویترز (ISI) پروفسور امجدی در زمره یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان نیز قرار دارد و علاوه بر این کسب عنوان پژوهشگر برگزيده ملي و انتخاب به عنوان جوانترين استاد کشور از سوی وزارت علوم، تحقيقات و فناوری در سال 1385 تنها بخشی از افتخارات علمی این استاد جوان دانشگاه سمنان است .
 
 
 
 
 


      

 

گروه خبری :همه خبر های دانشگاه, افتخارات دانشگاه, اعضای هیئت علمی, پژوهشی و فناوری    1396/11/25 ساعت :١٠:١٧     تعداد نمایش:988    کد خبر:١٢٨٤٢