سه شنبه ٠٣ مرداد ١٣٩٦ |

اطلاعیه ها

آمار بازدیدها

بازديدکنندگان اين صفحه :1001850
بازديدکنندگان امروز :4928
کل بازديدکنندگان :19196175
بازديدکنندگان آنلاين :9
زمان بارگزاري صفحه :0/1562

ثانيه

 

تقویم

اوقات شرعینسخه چاپي      ارسال به دوست    

   چهل و پنجمین کنفرانس ریاضی ایران در دانشگاه سمنان به کار خود پایان داد

 
    

چهل و پنجمین کنفرانس ریاضی ایران با حضور میهمانان و نماینده انجمن ریاضی ایران به کار خود پایان داد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ، استاد طاهر قاسمی هنری از اساتید فرهیخته ریاضی کشور به نمایندگی از طرف انجمن ریاضی ایران در این مراسم از دست اندرکاران کنفرانس برای برگزاری بسیار خوب آن قدر دانی کرد.
وی نظم و تنوع برنامه ها، بويژه میزگردها و سخنرانی های عمومی، و پايبندی به مقررات انجمن را در این کنفرانس بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت :  مدیریت کنفرانسی به این عظمت همراه با رعایت ضوایط و نظم و زمانبندی ها بسیار کار مشکلی است که کمیته برگزاری و دانشگاه سمنان به خوبی از عهده آن برآمد .
دکتر صافی دبیر کنفرانس هم گفت : در این رویداد علمی بیش از یک هزار و 100  استاد، پژوهشگر و علاقمند به ریاضیات از داخل و خارج از کشور شرکت کردند.
وی گفت : در مدت چهار روز برگزاری این کنفرانس ،  380 سخنرانی تخصصی ، 17 سخنرانی عمومی و 350 پوستر  ارائه شد.
صافی ،  برگزاری پنج کارگاه تخصصی، سه میز گرد جذاب و مفید (پای صحبت ریاضیدانان برتر، بررسی و تقد سرفصل های ریاضیات و کاربردها و اخلاق حرفه ای در آموزش و پرورش) و مجمع عمومی انجمن ریاضی ایران از دیگر برنامه های این کنفرانس عنوان کرد .
دکتر صافی برگزاری چنین کنفرانس هایی را فرصت مناسبی برای کسب تجربه و دانش توسط ریاضیدانان جوان دانست و گفت :  وقتی ریاضیدانان برجسته ای چون مهری، رجبعلی پور، قاسمی هنری، بابلیان، تومانیان، اسلامی، محسنی، مهدوی امیری، دانایی، زارع نهندی، مدقالچی و ... در این سن و سال با علاقمندی در کنفرانس شرکت می کنند و تا آخرین ساعات حضور دارند، لازم است اساتید جوانتر درس گرفته و اهمیت بیشتری به حضور دراین گونه  کنفرانسها دهند...
وی همچنین از شهرداری ،  دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان و افرادی که برای برگزاری این کنفرانس با دانشگاه سمنان همکاری کردند  قدر دانی کرد .
دکتر ملک زاده مدیر کل تحصیلات تکمیلی  دانشگاه هم  پیام دکتر عباس هنر بخش رئوف رئیس دانشگاه سمنان را به این همایش قرائت کردند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


      

 

گروه خبری :اخبار همایش ها, دانشکده ها, وقایع تاریخی دانشگاه    1393/06/10 ساعت :٠٩:٢٩     تعداد نمایش:9587    کد خبر:٤٩٣٨

  
 


 

آدرس دانشگاه : سمنان - روبروی پارک سوکان - پردیس شماره یک - سازمان مرکزی دانشگاه سمنان
کد پستی : 19111-35131    تلفن : 33654100-023         نمابر : 33321005-023
پست الکترونیکی روابط عمومی دانشگاه : news@semnan.ac.ir
تلفن روابط عمومی دانشگاه : 33654128-023

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به روابط عمومی دانشگاه سمنان می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا ملانع است.
Copyright © 2017 -Semnan university  All rights reserved

  عضویت در سرویس خبری