يکشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٦


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   کسب رتبه اول پایان نامه دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه سمنان درهمایش روز بتن

پایان نامه دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه سمنان مقام اول مسابقه پایان نامه برتر دانشجویی در پانزدهمین دوره همایش روز بتن را که به نام و یاد استاد قالیبافان برگزار شد از آن خود کرد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ عنوان پایان نامه مهندس هادی شیرین سخن "بررسی عملکرد لرزه ای وصله مکانیکی آرماتورها در سازه های بتن آرمه" بود که به استاد راهنمایی پروفسور علی خیرالدین تدوین شده است .
دانشگاه صنعتي اميركبير و دانشگاه تهران در این دوره از مسابقات مشتركا دوم شدند و دانشگاه صنعتي شريف هم عنوان سومی را  بدست آورد.
این تحقیق شامل دو گام نوآورانه است که شامل  بررسی لرزه ای وصله های مکانیکی آرماتورها و  ابداع یک روش برای وصله آرماتورها است .
ثبت اختراع با عنوان "دستگاه آزمايش بارچرخه ای (كششي- فشاري) وصله مكانيكي آرماتورها مطابق ASTM A1034"، به شماره 91156، نگارش مقاله علمی پژوهشی با عنوان "ارائه و آزمایش یک روش نوآورانه برای وصله آرماتورها در سازه های بتن آرمه" توسط  علی خیرالدین و هادی شیرین سخن در مجله علمی پژوهشی تحقیقات بتن دانشگاه گیلان ، نگارش مقاله با عنوان "معرفی روش های نوین وصله آرماتورها در سازه های بتن آرمه"، توسط علی خیرالدین ، هرمز فامیلی، هادی شیرین سخن و محمد دلنواز، در مجله انجمن بتن ایران از جمله دستاوردهای این پژوهش است .
همچنین ارائه طرحی با عنوان "دستگاه آزمايش بارچرخه ای (كششي- فشاري) وصله مكانيكي آرماتورها مطابق ASTM A1034" در نوزدهمين دوره جشنواره جوان خوارزمی، که  مراحل ثبت خود را گذرانده و در حال داوری در کمیته داوران جشنواره است از دیگر دستاوردهای این پژوهش است .


      

 

گروه خبری :همه خبر های دانشگاه    1396/07/18 ساعت :١١:٣٩     تعداد نمایش:1256    کد خبر:١١٩٧٧