يکشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٦


نسخه چاپي      ارسال به دوست    

   آغازسال تحصیلی دانشجویان دانشگاه سمنان

در مراسمی که با حضور دانشجویان و مسئولان دانشگاه سمنان در تالار امیر کبیر این دانشگاه برگزار شد ، دانشجویان تازه وارد سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه سمنان در این آئین ضمن تبریک به دانشجویان برای قبولی در دانشگاه بر استفاده از این فرصت در دوران دانشجویی تاکید کرد و گفت : دانشجویان از این فرصت بدست امده به خوبی استفاده نمایندو در این دوران خوب درس بخوانند و از تجربیات اساتید و مسئولان دانشگاه جهت پیشرفت و داشتن آینده ای بهتر بهره ببرند .
حجت الاسلام حسین ذوالفقاری لقب خطاب به دانشجویان افزود : انتخاب دوست خوب نقش مهمی در رشد علمی و اعتلای اخلاقی شما دارد و رفاقت با افراد تنبل انسان را به ورطه نابودی می کشد، پس در انتخاب دوستان خود در این دوران بسیار دقت نمائید زیرا عمر دانشجویی بسیار کوتاه است و فرصت ها چون ابر می گذرند .
رییس دانشگاه سمنان هم در این آئین بر تلاش در پژوهش و مهارت آموزی از سوی دانشجویان تاکید کرد و گفت: دو هزار و 500 دانشجو امسال در دانشگاه سمنان پذیرفته شدند که در 260 رشته گرایش و در مقاطع کارشناسی - کارشناسی ارشد و دکترا مشغول به تحصیل شده اند.
دکتر عباس هنر بخش رئوف ، پژو هش محوری را اولویت تحصیلات دانشگاهی عنوان کرد و افزود: کاربردی کردن رشته های دانشگاهی برای اشتغال و جذب در بازار کار از سیاستها و رویکردهای دانشگاه سمنان است که با برنامه ریزی ها و رایزنی های انجام شده برای تحقق این هدف تغییراتی در رشته های دانشگاهی ایجاد خواهد شد.
در این مراسم دانشجویان با فعالیتها و بخشهای مختلف دانشگاه آشنا شدند.
قدر دانی از مقام آوران دانشجویی و اجرای سرود آیینی از دیگر برنامه های این مراسم بود .      

 

گروه خبری :همه خبر های دانشگاه    1396/07/18 ساعت :٠٩:٢٣     تعداد نمایش:963    کد خبر:١١٩٧٢